You are here:

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Банкет на теплоході

  Організація банкету – це завжди клопіт. Господарі «столу» продумують не тільки меню, але й програму заходу. Щоб не завантажувати голову пошуком ресторана, вибором розпорядника, потрібно зателефонувати нам і замовити яхту або теплохід.

  Цікавить ця послуга?

  або залишить заяву нижче

  Оренда яхт для банкету

  Кілька років тому всі питання по організації заходів з вечерею вирішувалися орендою ресторану. Сьогодні з’явилася нова послуга – зняти яхту для банкету набагато вигідніше, ніж замовити зал у закладі громадського харчування.

  Ця альтернатива стандартному варіанту має свої переваг:

  1. Доступна вартість заходу. Ціна завжди має значення, особливо якщо бюджет не особливо розтягнут. Навіть якщо вечірка в компанії планується з розмахом, питання економії все одно існує. Пропонуючи цінову доступність яхти наша компанія не має на увазі рівень фаст-фуду або придорожнього кафе. Ми надаємо високоякісне обслуговування, вишукані страви на день народження, будь-яку іншу урочистість. Причому меню обирає сам замовник, включаючи або виключаючи страви за своїм запитом.
  2. Рівень сервісу. На яхті не буває дрібниць; для обслуговування банкету запрошуємо умілий персонал. Організація заходу «під ключ» передбачає відповідне оформлення, фото-, відеознімання, можливість зупинки на пікнік тощо. Такі деталі привносять у свято індивідуальність, а досвідчені менеджери попередньо обговорять всі нюанси. Замовник отримує «пакет послуг» без необхідності витрачати час на пошук потрібних виконавців.
  3. Величезні можливості. Що таке ресторан – це зал, танцмайданчик, буфет. А якщо організувати банкет на теплоході, гостям нададуть закритий зал, відкриту палубу, зручні каюти для відпочинку і ніяких обмежень по гучності звуку, часу веселощів і різноманітності шоу.

  До того ж не кожен ресторан готовий до проведення ділових переговорів, а конференція на теплоході забезпечує повну приватність.

  Зняти банкетний теплохід в Україні

  Замовити судно для проведення свят, ділових заходів – вигідне і розумне рішення. ПоВолнам пропонує доступну вартість, широкий вибір маршрутів, послуг.

  Для нашої компанії оренда теплохода для проведення банкетів – знайома послуга, в якій ми вже напрацювали великий досвід. З нашими можливостями банкет на кораблі пройде ідеально. Ми лише просимо зробити замовлення судна завчасно, щоб мати можливість підготувати захід. Менеджер обговорить з замовником всі нюанси, повністю зніме питання меню, розміщення, оформлення, розважальної програми.

  Оберіть Ваше місто

  Формат оренди плавзасобу

  Переваги

  Команда “Поволнам” знаходиться на ринку оренд плавзасобів далеко не перший рік. За цей час відбулося багато, як позитивного, так й поганого. Ми напрацювали величезну базу клієнтів, яким подобається користуватись нашими послугами. Нам довіряють більше тисячі фанатів поплавати по всій Україні. Ми запевняємо Вас, що здатні втілити у реальність будь-яке Ваше побажання. Звертайтеся та Ваша мрія здійсниться!

  Відгуки про Поволнам

  Ваш відгук Ви можете залишити у формі справа. Він буде перевірений на непристойні слова та лайку, та відразу опублікується. Будь-ласка, пишіть виключно правдивий відгук.

   Ім'я
   Місто

   Не знайшли відповідний варіант?

   Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

    Плавзасіб
    Дата

    Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

    Viber

    Telegram

    Facebook

    +38 (050) 104 77 88