You are here:

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Екскурсія на теплоході

  Цікавить ця послуга?

  або залишить заяву нижче

  Екскурсії на теплоході

  «На теплоході музика грає, а я одна стою на березі …» Не стій! Вирушай на захоплюючу екскурсію на кораблі по найзагадковішим куточках України. Дніпро – одна з найдовших річок в Європі і займає четверте місце. Протікає від Києва на південний схід до міста Дніпро і далі – в Запоріжжі з його островом Хортиця, Каховське водосховище, Дніпровський лиман і Чорне море. Можна вибрати будь-який маршрут і напрямок від декількох годин до декількох днів.

  Замовити екскурсію можна в будь-який час доби. Вдень – це милуватися містом і його прекрасними пейзажами, спостерігати пам’ятки, почути захоплюючі історії та легенди. А побачити місто з боку річки вночі – це невимовне видовище: мільйони вогнів, велич зростаючих сучасних будівель, неповторна набережна, повна різноманітних фарб.

  Екскурсія на теплоході подарує яскраві і позитивні емоції, а захоплююча екскурсійна програма нікого не залишить байдужим.

  Оберіть Ваше місто

  Формат оренди плавзасобу

  Переваги

  Команда “Поволнам” знаходиться на ринку оренд плавзасобів далеко не перший рік. За цей час відбулося багато, як позитивного, так й поганого. Ми напрацювали величезну базу клієнтів, яким подобається користуватись нашими послугами. Нам довіряють більше тисячі фанатів поплавати по всій Україні. Ми запевняємо Вас, що здатні втілити у реальність будь-яке Ваше побажання. Звертайтеся та Ваша мрія здійсниться!

  Відгуки про Поволнам

  Ваш відгук Ви можете залишити у формі справа. Він буде перевірений на непристойні слова та лайку, та відразу опублікується. Будь-ласка, пишіть виключно правдивий відгук.

   Ім'я
   Місто

   Не знайшли відповідний варіант?

   Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

    Плавзасіб
    Дата

    Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

    Viber

    Telegram

    Facebook

    +38 (050) 104 77 88