You are here:

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата замовлення

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Випускний

  Цікавить ця послуга?

  або залишить заяву нижче

  Оренда теплохода на випускний вечір для 9 та 11 класів

  До випускного вечора залишилося не так багато часу і кожен замислюється, де ж його провести так, щоб цей день запам’ятався на все життя. Багатьом учням набридло стандартне проведення випускного вечора в ресторанах, банкетних залах або клубах, тому хочеться нових і креативних ідей. Найцікавіше та актуальне – це замовити випускний на яхті або катері, де буде звучати музика, напутні слова вчителів та батьків. Адже свято на воді поєднує в собі щось особливе – романтичне, яскраве, що запам’ятовується – яким і повинен бути випуск!

  Особлива атмосфера свята на воді – це як «вихід у відкрите море», в якому випускників чекають нові шляхи, по яких ще належить пройти. Випускники, повні надій і планів на майбутні, будуть насолоджуватися феєрверками та запущеними в небо ліхтариками, вогні яких виглядають вражаюче завдяки відображенню у воді.

  Випускний мрії з розвагами на яхті або катері

  Проведення такого заходу вимагає певної підготовки. Щоб не сталося форс-мажору важливо обміркувати всі заздалегідь і прийняти нестандартне рішення. Випускний на яхті або катері – це індивідуальний підхід до кожного свята і вартість буде залежати від списку обраних послуг, кількості гостей на борту і вибору судна відповідного комфорту. З урахуванням побажань і відповідно до бюджету ви з легкістю знайдете відповідний варіант і організуєте ексклюзивну програму для випускного!

  Ви зможете:

  • орендувати катер або яхту на випускний вечір;
  • організувати урочисту частину на судні;
  • скористатися послугами кейтерингу;
  • від фуршету до банкету;
  • запросити ді-джея і влаштувати запальну дискотеку;
  • влаштувати шоу-програму;
  • запросити провідних;
  • весь цей час вас може фотографувати професійний фотограф.

  Отримайте оригінальні фото, які заповнять соціальні мережі! Випускний вечір зазвичай закінчується зустріччю світанку і початком нового життєвого етапу в долі кожного. Світанок, який зустрінуть звичайні випускники на набережній, ви зустрінете на яхті або катері в самому серці річки.

  Зупинивши вибір на проведенні випускного вечора на воді, і через п’ять-десять-двадцять років ви захочете пережити ті ж враження та емоції, прокотившись на тій же яхті або катері, запросивши на неї вчителів і поділитися своїми досягненнями у дорослому житті.

  Яким буде ваш випускний – залежить тільки від вас!

  Замовити випускний можна в наступних містах

  Формат оренди плавзасобу

  Переваги

  Команда “Поволнам” знаходиться на ринку оренд плавзасобів далеко не перший рік. За цей час відбулося багато, як позитивного, так й поганого. Ми напрацювали величезну базу клієнтів, яким подобається користуватись нашими послугами. Нам довіряють більше тисячі фанатів поплавати по всій Україні. Ми запевняємо Вас, що здатні втілити у реальність будь-яке Ваше побажання. Звертайтеся та Ваша мрія здійсниться!

  Відгуки про Поволнам

  Ваш відгук Ви можете залишити у формі справа. Він буде перевірений на непристойні слова та лайку, та відразу опублікується. Будь-ласка, пишіть виключно правдивий відгук.

   Ім'я
   Місто

   Не знайшли відповідний варіант?

   Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

    Плавзасіб
    Дата замовлення

    Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

    Viber

    Telegram

    Facebook