You are here:

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата замовлення

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Банкет на теплоході

  Організація банкету – це завжди клопіт. Господарі «столу» продумують не тільки меню, але й програму заходу. Щоб не завантажувати голову пошуком ресторана, вибором розпорядника, потрібно зателефонувати нам і замовити яхту або теплохід.

  Цікавить ця послуга?

  або залишить заяву нижче

  Оренда яхт для банкету

  Кілька років тому всі питання по організації заходів з вечерею вирішувалися орендою ресторану. Сьогодні з’явилася нова послуга – зняти яхту для банкету набагато вигідніше, ніж замовити зал у закладі громадського харчування.

  Ця альтернатива стандартному варіанту має свої переваг:

  1. Доступна вартість заходу. Ціна завжди має значення, особливо якщо бюджет не особливо розтягнут. Навіть якщо вечірка в компанії планується з розмахом, питання економії все одно існує. Пропонуючи цінову доступність яхти наша компанія не має на увазі рівень фаст-фуду або придорожнього кафе. Ми надаємо високоякісне обслуговування, вишукані страви на день народження, будь-яку іншу урочистість. Причому меню обирає сам замовник, включаючи або виключаючи страви за своїм запитом.
  2. Рівень сервісу. На яхті не буває дрібниць; для обслуговування банкету запрошуємо умілий персонал. Організація заходу «під ключ» передбачає відповідне оформлення, фото-, відеознімання, можливість зупинки на пікнік тощо. Такі деталі привносять у свято індивідуальність, а досвідчені менеджери попередньо обговорять всі нюанси. Замовник отримує «пакет послуг» без необхідності витрачати час на пошук потрібних виконавців.
  3. Величезні можливості. Що таке ресторан – це зал, танцмайданчик, буфет. А якщо організувати банкет на теплоході, гостям нададуть закритий зал, відкриту палубу, зручні каюти для відпочинку і ніяких обмежень по гучності звуку, часу веселощів і різноманітності шоу.

  До того ж не кожен ресторан готовий до проведення ділових переговорів, а конференція на теплоході забезпечує повну приватність.

  Зняти банкетний теплохід в Україні

  Замовити судно для проведення свят, ділових заходів – вигідне і розумне рішення. ПоВолнам пропонує доступну вартість, широкий вибір маршрутів, послуг.

  Для нашої компанії оренда теплохода для проведення банкетів – знайома послуга, в якій ми вже напрацювали великий досвід. З нашими можливостями банкет на кораблі пройде ідеально. Ми лише просимо зробити замовлення судна завчасно, щоб мати можливість підготувати захід. Менеджер обговорить з замовником всі нюанси, повністю зніме питання меню, розміщення, оформлення, розважальної програми.

  Замовити банкет можна в наступних містах

  Формат оренди плавзасобу

  Переваги

  Команда “Поволнам” знаходиться на ринку оренд плавзасобів далеко не перший рік. За цей час відбулося багато, як позитивного, так й поганого. Ми напрацювали величезну базу клієнтів, яким подобається користуватись нашими послугами. Нам довіряють більше тисячі фанатів поплавати по всій Україні. Ми запевняємо Вас, що здатні втілити у реальність будь-яке Ваше побажання. Звертайтеся та Ваша мрія здійсниться!

  Відгуки про Поволнам

  Ваш відгук Ви можете залишити у формі справа. Він буде перевірений на непристойні слова та лайку, та відразу опублікується. Будь-ласка, пишіть виключно правдивий відгук.

   Ім'я
   Місто

   Не знайшли відповідний варіант?

   Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

    Плавзасіб
    Дата замовлення

    Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

    Viber

    Telegram

    Facebook