You are here:

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата замовлення

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Корпоратив на теплоході

  Цікавить ця послуга?

  або залишить заяву нижче

  Корпоратив на теплоході, кораблі, яхті або катері

  Вам набридли одноманітні корпоративні вечірки в задушливих ресторанах і банкетних залах? Тоді пропонуємо корпоративний відпочинок на теплоході – можливість не тільки розслабитися і вийти на новий рівень спілкування, а й престижний спосіб провести ваш захід. Після такого свята підніметься корпоративний дух, а робота буде проходити набагато швидше і продуктивніше! Фотографи та відеооператори зможуть зробити красиві мальовничі знімки, а у вечірній час, завдяки відображенню в річці феєрверків і вогнів великого міста, вони будуть виглядати вражаюче.

  Корпоратив на яхті – це те свято, організація якого проходить на найвищому рівні! Замовити такий захід – це поєднати вишукане меню ресторану і різноманітну програму. Застілля з танцями і відпочинком на палубі зробить свято незабутнім і не схожим на нудний корпоратив в ресторані.

  Вартість оренди вас приємно здивує, так як включає в себе всі послуги на борту. Обслуговуючий персонал теплоходів завжди надає високий рівень сервісу. Додатково ви можете скористатися послугою кейтерингових компаній. Послугами декораторів, які прикрасять корабель в стилі вашої компанії. Талановиті кухарі зможуть по-справжньому здивувати шедеврами кулінарії, не уступаючи елітним ресторанам.

  Корпоратив на теплоході – це можливість перетворити колектив в одну команду, яку захопить вихор гарної атмосфери і гарного настрою.

  Замовити корпоратив можна в наступних містах

  Формат оренди плавзасобу

  Переваги

  Команда “Поволнам” знаходиться на ринку оренд плавзасобів далеко не перший рік. За цей час відбулося багато, як позитивного, так й поганого. Ми напрацювали величезну базу клієнтів, яким подобається користуватись нашими послугами. Нам довіряють більше тисячі фанатів поплавати по всій Україні. Ми запевняємо Вас, що здатні втілити у реальність будь-яке Ваше побажання. Звертайтеся та Ваша мрія здійсниться!

  Відгуки про Поволнам

  Ваш відгук Ви можете залишити у формі справа. Він буде перевірений на непристойні слова та лайку, та відразу опублікується. Будь-ласка, пишіть виключно правдивий відгук.

   Ім'я
   Місто

   Не знайшли відповідний варіант?

   Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

    Плавзасіб
    Дата замовлення

    Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

    Viber

    Telegram

    Facebook