Оренда катерів у Черкасах на сайті PoVolnam
буде доступна з сезону 2022

Оренда катерів у Дніпрі вже проводиться

Прокат катерів у Черкасах для річкових прогулянок

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата замовлення

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Катер “Bayliner-185”

  • Місткість: 6 осіб
  • Вартість: 1 650 грн.

  Не знайшли відповідний варіант?

  Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

   Плавзасіб
   Дата замовлення

   Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

   Найчастіші питання

   Як замовити прогулянку на катері по Дніпру у Черкасах?
   Звертайтеся з приводу оренди за номером телефону в шапці або пишіть у соціальні мережі!
   Скільки коштує оренда катера? Ціна у Черкасах
   Ціна оренди плавзасобу залежить від часу, кількості людей та додаткових послуг.
   Де зняти на прокат катер у Черкасах?
   За допомогою ПоВолнам Ви завжди можете орендувати плавзасіб для прогулянки у Вашому місті!

   Водна стихія притягує всіх людей. Спокій глибин дозволяє відмовитися від проблем і забути про робочі будні. Подобається дивитися на воду? – Значить, потрібно відправитися в річковий круїз! Компанія ПоВолнам рада запропонувати чудові тури для дорослих та дітей.

   Оренда катера у Черкасах

   Прогулянка на швидкісному катері у Черкасах по Дніпру – унікальна можливість піти від суєти та організувати власне свято в ідеальних умовах. Пропонуємо зняти річкове судно та відправитися у спокійну прогулянку або орендувати катер для проведення вечірок, весільних урочистість, інших заходів.

   Разом з ПоВолнам гості мають можливість замовити екскурсію, організувати захід будь-якого масштабу з фуршетом або шведським столом.

   Прокат катерів ідеально підійде для:

   1. Річниці весілля, романтичного побачення. Самота під шум хвиль та світло місяця нагадає про почуття, дозволить зняти напругу. На пропозицію руки та серця в такій обстановці дівчина обов’язково відповість згодою.
   2. Свят з приводу й без нього. Відпочинок на катері – оригінальна та вигідна альтернатива звичним ресторанам, кафе. Кількість гостей може бути будь-яким. Ми приймаємо заявки на прокат катерів від великих компаній і романтичних пар.
   3. Проведення ділових зустрічей, обговорень нових проєктів. Катер – місце, де немає чужих, а значить, ніхто не підслухає корпоративні секрети. До того ж каюти та палуба допоможуть співрозмовникам розслабитися. Такі зустрічі набагато краще, ніж обговорення ділових питань в кабінеті.
   4. Сімейний відпочинок на катері напрокат – те, що сподобається абсолютно всім. Діти та дорослі з задоволенням беруть участь в подорожах по Дніпру.

   З огляду на те, що вартість оренди катера у Черкасах цілком порівнянна зі звичайним походом в ресторан, кафе швидкого харчування, обійдеться такий вояж недорого, зате екскурсія подарує незабутні враження, зробить день дійсно святковим і незабутнім.

   Як замовити катер у компанії ПоВолнам

   1. Визначити час і термін екскурсії. Це може бути годинна або денна прогулянка.
   2. Визначитися з кількістю гостей на борту. Не важливий привід, за яким беруть катер напрокат; число людей важливо тільки щоб підібрати найбільш зручний варіант судна.
   3. Продумати маршрут. Капітан запропонує свої варіанти, але замовники завжди можуть внести зміни та доповнення.
   4. Визначити кількість додатково послуг. Ми з задоволенням приймаємо замовлення на організацію фуршету, обіду, проведення фотосесії тощо.

   І нехай вас не бентежить низька ціна оренди – якість послуг при цьому залишиться на найвищому рівні. Телефонуйте, пишіть нам у форму зворотного зв’язку, замовляйте катер для прогулянок по Дніпру у Черкасах і насолоджуйтеся святом у невимушеній обстановці.