You are here:

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата замовлення

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Відгуки про Поволнам

  Ім’я: Андрій

  Місто: Дніпро

  Провели маленький корпоратив у кінці квітня. Погода була погана, але до Поволнам нема питань. Чітко дотримувалися домовленостей, ніяких помилок. Навіть допомогли умовити капітана, дізнавшись що людей буде більше, ніж заявлялося спочатку. Дякую!

  Ім’я: Олена

  Місто: Запоріжжя

  Хотілося відсвяткувати незвичайний дівич-вечір та варіант з орендою яхти здався мені влучним. Дівчатка схвалили, я зв’язалася з поволнам. Швидко підібрали потрібний варіант. Вийшло дорожче ніж думала, але харизматичний капітан яхти Серафим був того вартий. Дуже багато розповів про свою професію та вчасно “зник” коли зрозумів що нам більш потрібно відзначати свято, ніж розмовляти.

  Ім’я: Олександр

  Місто: Дніпро

  Я радий що звернувся до вас з приводу оренди теплохода для весілля. Вдало підібрав відповідний варіант для 40 гостей у Дніпрі. Банкет пройшов відмінно. Не зовсім тільки зрозумів систему знижок, але то вже друга справа.

  Оберіть ваше місто

  Оберіть вашу подію

  Коли людина свідомо чи інтуїтивно вибирає собі в житті якусь мету, життєве завдання, він мимоволі дає собі оцінку. По тому, заради чого людина живе, можна судити і про його самооцінці – низькою або високою. Якщо людина живе, щоб приносити людям добро, полегшувати їх страждання, давати людям радість, то він оцінює себе на рівні цієї своєї людяності. Він ставить собі за мету, гідну людини.

  Не знайшли відповідний варіант?

  Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

   Плавзасіб
   Дата замовлення

   Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

   Viber

   Telegram

   Facebook

   +38 (050) 104 77 88

   Залишити свій відгук

   Ваш відгук Ви можете залишити у формі справа. Він буде перевірений на непристойні слова та лайку, та відразу опублікується. Будь-ласка, пишіть виключно правдивий відгук.

    Ім'я
    Місто