Навчання яхтингу у Дніпрі

Вчити та пізнавати щось нове – це завжди добре!
Яхтинг одна и тих речей, яку Ви будете вчити із задоволенням.

Для швидкого зв’язку – заповніть форму

  Дитяча мрія чи усвідомлений вибір – все це не має значення, коли мова заходить про управління яхтою. Кажуть, що в яхтинг приходять за новими думками та ідеями, щоб вирватися з робочої рутини, випробувати себе або навіть зустріти свою любов. Вибір навчальних програм і шкіл величезний, але далеко не всім подобається стандартний курсової набір для десятка учнів.

  Не хочеться бути «як усі» і не треба, “ПоВолнам” пропонує курси управління яхтою за індивідуальною програмою! Ми допоможемо опанувати майстерність керівнику великої корпорації та фрілансеру, бухгалтеру та дауншифтеру.

  Судна для яхтингу

  Яхта “Финн”

  • Місткість: 1 особа
  • Вартість: 300 грн.

  Яхта “Штормі”

  • Місткість: 2-3 особи
  • Вартість: 1 000 грн.

  Як стати яхтсменом

  Переваги

  Можливості яхтингу

  Майстер-клас з яхтингу (тривалістю 3 години) можна провести для 1-3 чоловік (на 7-10 метровой яхті під час майстер-класу буде капітан і достатню кількість матросів, щоб забезпечити безпеку).

  Вивчити основи управління

  Досвідчений капітан розповість основи управління яхтою і дасть спробувати самостійно управляти судном, стояти за штурвалом, ставити вітрила.

  Ви навчитеся

  1. працювати зі шкотами і вітрилами;
  2. виконувати поворот;
  3. йти під вітрилом;
  4. керувати яхтою.

  Участь в регатах у Дніпрі

  Практично кожні вихідні проводяться змагання серед яхтсменів міського або всеукраїнського масштабу.

  Як замовити яхтинг у Дніпрі?
  Звертайтеся з приводу яхтингу за номером телефону в шапці або пишіть у соціальні мережі!
  Скільки коштує яхтинг? Ціна у Дніпрі
  Ціна оренди плавзасобу залежить від яхти, яку ви оберете.
  Де зайнятися яхтингом у Дніпрі?
  За допомогою ПоВолнам Ви завжди можете зайнятися яхтингом у Вашому місті!

  Вже вирішили?

  Заповніть форму, щоб записатися на навчання ☎

   Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

   Навчання яхтингу у Дніпрі

   На перший погляд, морська наука здається незвичайною і складною. Але варто захотіти навчитися керувати яхтою і все встане на свої місця. Незвичайність залишиться, а складності йдуть. Досвідчений інструктор зробить все, щоб кожен охочий отримав навички у всіх необхідних областях.

   Ось лише короткий список, що входить в курси управління яхтою:

   1. Знання карт і навички роботи з ними. Це необхідно для прокладання маршрутів, визначення позиції на географічній карті, робота з лоцією.
   2. Уміння ходити під вітрилом. Будь-якому керівнику сподобається блищати новими слівцями: ріфування, установка вітрила, особливість швартування та ін. До речі, швартуванню тут теж вчать, адже капітан зобов’язаний вміти причалювати до берега, швартуватися в бурю і ставити судно на якірну стоянку.

   Не обійдеться без навичок ходьби під вітрилом і, звичайно, навчання управлінню яхтою включає знання сигналів. Морські сигнали з прапорцями – мала частина величезного «багажу». Є звукові, світлові, денні та нічні сигнали, які цікаво вчити й запам’ятовувати. Навчання роботі з навігацією завершить курс, а, значить, можна буде без праці організувати собі шикарний тур в будь-якому водному просторі.

   Школа яхтингу: навчання управлінню парусною яхтою

   Відпрацювати навички за пару тижнів – фантастика, тому курс навчання яхтингу включає практичні заняття. Вас чекають послуги досвідченого шкіпера, який допоможе вийти на воду та управляти судном самостійно. Він підкаже правильні дії, підстрахує в несподіваних ситуаціях і все… Так-так, після того, як премудрості покладені в голові, можна вирушати в подорож по Дніпру.

   При бажанні можна пройти курси на капітана яхти, але якщо в цьому немає явної необхідності, цілком достатньо навчання «для себе». Ніяких іспитів, хвилювання і витрати нервів. Навчилися управляти – ласкаво просимо в рубку капітана. Безумовно, базові заняття не дають права на самостійний вихід в море, та й навіщо? Оренда судна на певний термін – це набагато простіше і вигідніше, ніж покупка яхти для особистого користування.

   Курси яхтингу у Дніпрі

   Коли можна почати навчання яхтингу – питання, яке вирішується в пару кліків на сайті. Вчитися ніколи не пізно, інструкторові взагалі не важливий вік учня, головне – його бажання стати досвідченим «мореманом» і отримати максимум задоволення.

   Заняття під керівництвом досвідчених майстрів, години практики допоможуть знайти впевненість у власних силах і отримати такий потужний заряд адреналіну, що його вистачить дуже надовго.

   Вартість курсів залежить від побажань замовника і класу плавзасобу, на якому буде проходити навчання. Але обережніше, обираючи яхтинг для душі, клієнти ризикують дістати собі шикарне хобі на все життя! І тоді стануть цікаві регати та досягнення досвідчених яхтсменів, з’явиться бажання стати ще досвідченішим і пройти весь курс навчання до капітана, надіти кашкет, форму і вийти у відкрите море.