You are here:

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата замовлення

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Тімбілдінг

  Різноманітні та цікаві тімбілдінги – популярний спосіб корпоративного відпочинку. Командоутворюючі заходи полюбилися своїм ігровим форматом, але з серйозною «начинкою» у вигляді навчання різним навичкам. Запланувати стандартні тімбілдінги або відправитися на воду – вибір очевидний. Звичайно, це буде море, річка або озеро. Тільки там буде досить драйву, крутих емоцій і задоволення.

  Цікавить ця послуга?

  або залишить заяву нижче

  Тімбилдінг на воді – підкорення стихії дружним колективом

  Вода – абсолютно непередбачувана субстанція. На вигляд спокійна річка здатна в момент змінитися і піднести неймовірний сюрприз. У цьому випадку точно не обійтися без взаємовиручки та підтримки, що й має на увазі правильне командоутворення.
  Ось лише кілька фактів на користь активного тімбілдінга на воді:

  1. Нестійка поверхня вимагає більше концентрації та уваги. Кожна дія на воді дається набагато складніше, тому важлива командна робота.
  2. Реалізація фізичних навичок. Якщо в офісі можна поскаржитися «я-ні-вмію-у-мене-лапки», то тімбілдінг на теплоході – інша річ. Тут мобілізуються всі можливі навички, забуті вміння та інші чесноти.
  3. Розвиток нестандартного мислення. Для досягнення цілей доведеться залучити фантазію, уяву.

  Проведення командоутворюючі заходи на річці – ідеальний корпоративний відпочинок плюс отримання життєво важливого досвіду. Саме в таких заняттях помітні сильні сторони «тихонь» і удавана сила фальшивих лідерів.

  Корпоративний тімбілдінг на яхті або теплоході

  Основний і вагомий аргумент на користь рішення провести літній корпоратив на природі, а саме яхті або теплоході – досягнення більш ефективного результату. На відміну від «сухопутної» програми, перебування на яхті пов’язано з обмеженим простором, автономністю команди, віддаленістю від берега.

  Немає суєти, всі зосереджені на цілях, а значить, в компанії утворюється особливий психологічний клімат, товариська підтримка. Організовуючи тематичний екстремальний тімбілдінг на воді, компанія отримує масу можливостей:

  1. Познайомитися з колегами поза «іміджевих масок».
  2. Встановити теплі та довірчі відносини, попри статуси та посади.
  3. Побудувати або переглянути ділові / особисті відносини з проблемними клієнтами.
  4. Навчитися ставити перед собою цілі, долати свої страхи, сумніви.
  5. Отримати навички роботи в команді, давати чіткі та зрозумілі розпорядження, вчитися доносити свою думку до виконавця або співрозмовника.

  Тривале, а іноді цілодобове перебування разом формує інше ставлення. На перше місце ставляться загальнолюдські цінності, вміння жити в колективі та майже завжди на виду. У поєднанні із романтикою теплохода або яхти, ласкавими хвилями та сонцем корпоративний захід, наприклад, ювілей компанії, перетвориться в незабутню пригоду.

  Щоб організувати змагання між співробітниками не доведеться витрачати багато часу. Зручний формат сайту нашої компанії дозволяє моментально вибрати час, залишити заявку. Після цього менеджер івент-напрямку компанії “ПоВолнам” зв’яжеться з замовником і обговорить усі робочі моменти. На рівні повноцінного агентства ми повністю беремо проведення свят на себе, включаючи організацію турів, розваг. Це свято запам’ятається надовго, а помірні ціни приємно здивують.

  Замовити тімбілдінг можна в наступних містах

  Формат оренди плавзасобу

  Переваги

  Команда “Поволнам” знаходиться на ринку оренд плавзасобів далеко не перший рік. За цей час відбулося багато, як позитивного, так й поганого. Ми напрацювали величезну базу клієнтів, яким подобається користуватись нашими послугами. Нам довіряють більше тисячі фанатів поплавати по всій Україні. Ми запевняємо Вас, що здатні втілити у реальність будь-яке Ваше побажання. Звертайтеся та Ваша мрія здійсниться!

  Відгуки про Поволнам

  Ваш відгук Ви можете залишити у формі справа. Він буде перевірений на непристойні слова та лайку, та відразу опублікується. Будь-ласка, пишіть виключно правдивий відгук.

   Ім'я
   Місто

   Не знайшли відповідний варіант?

   Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

    Судно
    Дата заказа

    Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

    Каякінг і рафтинг – екстремальні умови для згуртування команди

    Тренінги на воді – це безпечно, але дуже цікаво. Ніщо так не підіймає спортивний дух команди, не сприяє згуртуванню колективу як каякінг, рафтинг. Учасники поміщені в максимально екстремальні умови, тому змушені підтримувати один одного, вчаться усвідомлено йти на ризик заради досягнення спільних цілей.

    Не дивлячись на те, що їх складно перевернути та з нього практично неможливо впасти, людина «не на землі» вже відчуває себе злегка невпевнено. До цих нестійким відчуттям додається необхідність виконувати завдання. Все разом сприяє створенню особливого емоційного настрою, геть «вивітрює» з голови сумніви у своїх силах і породжує лише бажання швидко і добре виконати завдання, завоювати лідерські позиції.

    На воді стає видно всі приховані чинники. Звичайний «білий комірець» може виявитися непоганим стратегом, а колишній лідер просто злякається і не зможе себе проявити. І неважливо, на якій воді проходить сплав – тихою або бурхливої, з порогами. Рафтинг, каякінг покажуть, чого вартий кожен член команди, і допоможуть правильно розставити пріоритети.

    Якщо хтось не зможе провести час у водні розваги, не проблема – є чимало приємних і корисних занять на березі. Продумана програма допоможе організувати свято так, щоб він пройшов успішно, а всі учасники отримали нові навички та корисний досвід.

    Динамічна атмосфера водного тімбілдінга – зовсім інші емоції, несхожі на всі інші. Організація такого заходу – ідеальне рішення для будь-якої корпоративної урочистості. Співробітники точно не будуть нудьгувати та скажуть спасибі за дивовижні пригоди та масу найприємніших емоцій.