Оренда яхт у Черкасах на сайті PoVolnam
буде доступна з сезону 2022

Ви можете зняти яхту у Дніпрі вже зараз

Прокат яхт у Черкасах для річкових прогулянок

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата замовлення

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Яхта “Сміла”

  • Місткість: 5 осіб
  • Вартість: 600 грн.

  Яхта “Багира”

  • Місткість: 14 осіб
  • Вартість: варіативна

  Яхта “Яніна”

  • Місткість: 6 осіб
  • Вартість: 600 грн.

  Яхта “Diver”

  • Місткість: 10 осіб
  • Вартість: 800 грн.

  Яхта “Lucky”

  • Місткість: невідомо
  • Вартість: 700 грн.

  Яхта “Берегиня”

  • Місткість: 8 осіб
  • Вартість: 700 грн.

  Яхта “Moby Dick”

  • Місткість: 8 осіб
  • Вартість: 700 грн.

  Яхта “Panna”

  • Місткість: 7 осіб
  • Вартість: 600 грн.

  Яхта “Victoria-10”

  • Місткість: 10 осіб
  • Вартість: 700 грн.

  Не знайшли відповідний варіант?

  Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ?

   Плавзасіб
   Дата замовлення

   Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

   Найчастіші питання

   Як замовити прогулянку на яхті по Дніпру у Черкасах?
   Звертайтеся з приводу оренди за номером телефону в шапці або пишіть у соціальні мережі!
   Скільки коштує оренда яхти? Ціна у Черкасах
   Ціна оренди плавзасобу залежить від часу, кількості людей та додаткових послуг.
   Де зняти на прокат яхту у Черкасах?
   За допомогою ПоВолнам Ви завжди можете орендувати плавзасіб для прогулянки у Вашому місті!

   Де провести час, якщо все набридло, куди відправитися на романтичну вечірку або зробити парубочий вечір що запам’ятається? Відповідь одна – на яхті! ПоВолнам пропонує ідеальну можливість «відірватися» від проблем і «провітрити» голову від нав’язливих думок. Яхти – до ваших послуг.

   Оренда яхти у Черкасах

   Замовляючи оренду, клієнт отримує розпорядження морське судно. Так-так, можна відправитися підкорювати річкові простори, йти, у буквальному сенсі, по хвилях і не турбуватися ні про що – капітан подбає про всі зручності.

   Ми надаємо можливість покататися на яхті, замовити судно погодинно або на добу. В оренду входить повний комплект базового обладнання, включно з аксесуарами та засобами безпеки. Такий спосіб проведення часу обійдеться не дорожче, ніж звичайний пікнік в кафе або ресторані.

   Чому орендувати яхту – це вигідна та розумна пропозиція:

   1. Універсальний варіант для проведення будь-яких свят. Містке судно прийме на борт будь-яку кількість осіб. Це дуже зручно для весільних заходів, екскурсій, вечірок та ін.
   2. Це зручно. Вітрильники на воді – можливість шуміти, танцювати, запускати феєрверки та витворяти будь-які дивацтва без необхідності дотримання «нічного режиму тиші».
   3. Це вигідно. Якщо виникає питання, де простіше та зручніше відзначити урочистість, провести дитяче свято, рахують витрати. Послуга оренди яхти обійдеться недорого, але при цьому катання на судні запам’ятається надовго. Гості отримують можливість організувати прогулянку по річці та поєднати її зі святковим обідом, фуршетом з приводу отримання диплома тощо.

   Прокат яхти – можливість провести час так, як цього хочеться, а не як вимагають правила закладів. На судно не буде сторонніх людей, а значить, можна поспілкуватися «без купюр». Непогана пропозиція, тим більше, що ПоВолнам надасть можливість дешево зняти яхту на будь-який термін.

   Прогулянка на парусній яхті по Дніпру у Черкасах

   Простір широченної річки, могутність водної стихії – все це чекає всіх, хто зважився орендувати вітрильники та відправитися у подорож що захоплює. А перед тим як робити замовлення, уточнюють декілька нюансів:

   1. Період. Чим довший термін, тим нижче вартість години.
   2. Додаткові послуги. Зазвичай в чартер уже включений певний список, але його можна доповнити іншими побажаннями. Наприклад, зупинкою у певних пунктах, купанням на пляжі, доставкою квітів, кульок, організацією фуршету тощо.
   3. Кількість гостей на борту. На сайті представлені вітрильні та моторні яхти різної місткості.
   4. Особисті вміння та переваги. На воді немає пильних служителів дорожнього патруля, але це не скасовує правил пересування. При наявності прав водіння капітан може надати вітрильник або моторну яхту в повне розпорядження клієнта, а якщо прав немає, орендують судно з капітаном.

   Визначившись з часом, маршрутом, пора бронювати прокат яхти. Ціни здадуться низькими, але все клієнти підкреслюють високий рівень обслуговування.

   Єдине, про що варто подбати – попередній дзвінок менеджерам. Чим раніше буде оформлене замовлення, тим вище ймовірність «потрапити» до потрібної дати. Звертайтеся, ми знаємо, як зробити захід урочистим, відпустку веселим, екскурсію незабутньою, а романтичний вечір найкращим на світі.