You are here:

Орендуйте швидше за всіх!

  Місто

  Телефон

  Дата замовлення

  Зв’язатися з Поволнам

  Ми готові самостійно підібрати вам необхідний варіант. Вам залишається тільки відправити заяву!

  Екскурсія на теплоході

  Цікавить ця послуга?

  або залишить заяву нижче

  Екскурсії на теплоході

  «На теплоході музика грає, а я одна стою на березі …» Не стій! Вирушай на захоплюючу екскурсію на кораблі по найзагадковішим куточках України. Дніпро – одна з найдовших річок в Європі і займає четверте місце. Протікає від Києва на південний схід до міста Дніпро і далі – в Запоріжжі з його островом Хортиця, Каховське водосховище, Дніпровський лиман і Чорне море. Можна вибрати будь-який маршрут і напрямок від декількох годин до декількох днів.

  Замовити екскурсію можна в будь-який час доби. Вдень – це милуватися містом і його прекрасними пейзажами, спостерігати пам’ятки, почути захоплюючі історії та легенди. А побачити місто з боку річки вночі – це невимовне видовище: мільйони вогнів, велич зростаючих сучасних будівель, неповторна набережна, повна різноманітних фарб.

  Екскурсія на теплоході подарує яскраві і позитивні емоції, а захоплююча екскурсійна програма нікого не залишить байдужим.

  Замовити екскурсію можна в наступних містах

  Формат оренди плавзасобу

  Переваги

  Команда “Поволнам” знаходиться на ринку оренд плавзасобів далеко не перший рік. За цей час відбулося багато, як позитивного, так й поганого. Ми напрацювали величезну базу клієнтів, яким подобається користуватись нашими послугами. Нам довіряють більше тисячі фанатів поплавати по всій Україні. Ми запевняємо Вас, що здатні втілити у реальність будь-яке Ваше побажання. Звертайтеся та Ваша мрія здійсниться!

  Відгуки про Поволнам

  Ваш відгук Ви можете залишити у формі справа. Він буде перевірений на непристойні слова та лайку, та відразу опублікується. Будь-ласка, пишіть виключно правдивий відгук.

   Ім'я
   Місто

   Не знайшли відповідний варіант?

   Заповніть форму для зв’язку та ми зробимо це разом ☎

    Плавзасіб
    Дата замовлення

    Оренда теплоходів, парусних та моторних яхт, катерів, гідроциклів та байдарок. А також проведення будь-яких урочистостей. Скоріше, звертайтеся!

    Viber

    Telegram

    Facebook